PVC Pencere ve Kapı sayesinde evinizde ve iş yerinizde oluşabilecek ısı kayıplarının kolaylıkla, uygun maliyetle önüne geçebilirsiniz.

PVC Pencere ve Kapıların bir diğer avantajları ise, iç mekanlarda, dışarıdan gelen gürültü kirliliğini engellemeleri, estetik bir görünüm kazandırması olarak sıralanabilir. Ayrıca eski ahşap tip pencere ve kapılarda sıkça rastladığımız tahta kurusu gibi zararlıların meydana getirdiği aşındırma, PVC kapı ve pencerelerde gözlenmez.

PVC malzemesi alerjik değildir. Astım gibi rahatsızlıklara sebep olmaz. Evinizde sizin ve çocuklarınızın sağlıklı bir ortam içinde yaşamalarını sağlayan malzemelerin başında gelir. Buna ek olarak statik elektrik oluşmasını engelleyen yapıda olduğu için toz tutmaz özelliktedir.

Temizlik zamanı geldiğinde, ekstra hiçbir çaba gerektirmeden, kolaylıkla kirlerden temizlenebilir.

Ahşap ve diğer malzemelerin aksine, hiçbir bakım gerektirmeyen PVC Pencere ve kapıları onlarca yıl güvenle kullanabilirsiniz.

Konutlar

PVC Pencere ve Kapılar artık kullanım kolaylığı ve konfor isteyen her ev halkının birinci tercihi olmaya başladı. Günümüz teknolojilerinin evlere sunduğu en önemli malzemelerden biri olan PVC sayesinde, eski tip ahşap doğramaların yerini hızla PVC pencere ve kapılar almaktadır.

Geniş ailelerin, çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan PVC pencere ve kapılar sayesinde artık ev halkı birbirini rahatsız etmeden yaşama özgürlüğü kazanmaktadır.

Çift camlı PVC Kapı ve pencereleri Türkiye’de ilk defa getiren Pimapen A.Ş.’nin Bursa Temsilcisi olan Oruçlar Yapı en uygun fiyat ve en üstün işçilikle sizlere hizmet vermek için aramanızı bekliyor.

İş yerleri

Her türlü ofis ortamı, idari bina, otel, restoran masa örtüleri benzeri, içinde yaşam olan tüm mekanlarınızda rahat bir ortam yaratmak için uygulanabilecek en uygun maliyetli çözümlerin başında gelen PVC pencere ve kapılar için lütfen bizimle iletişim kurun.

Taahhüt işleri

Oruçlar Yapı büyük taahhüt işlerini yüz akıyla yapabilecek kapasite ve deneyime sahip az sayıda firmadan bir tanesidir.

Her türlü inşaat, toplu konut, AVM gibi proje işleriniz için, Türkiye’nin tüm illerine ve komşu ülkelere hizmet sunmaktayız.