Oruçlar Yapı

Kendini yeni teknikler uygulamaya ve sürekli geliştirmeye adamış olan Oruçlar Yapı 2005 yılında Bursa’da kurulmuştur. Isı yalıtımına olan duyarlılığı ile bu problemlere çözüm üretmek amacı ile yola çıkmış olan Oruçlar Yapı bugüne dek birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır.

Bursa merkezli bir firma olan, ancak Türkiye’nin birçok iline satış ve kurulum hizmeti götürmüş olan Oruçlar Yapı, deneyimli ekibi ile PVC Pencere, PVC Kapı, Aluminyum Pencere, Aluminyum Kapı ve Cam Balkon konularında en kaliteli hizmeti en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Bugüne dek tamamladığımız yüzlerce proje arasında sizi de görmek isteriz. Bize ulaşmanız halinde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanacak, en yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sahip olacak ve birinci sınıf işçiliğimizden faydalanacaksınız.

Montaj, kurulum ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin başında PVC Pencere ve Kapı sistemleri, Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri ve Cam Balkonlar gelmektedir.

Isı Yönetimi ne için önemlidir ?

Isınma, hiç şüphesiz ki temel ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir.

Hızla tükenen fosil yakıt kaynaklarının ve politik koşulların sürekli değişkenlik göstermesinden ötürü ısınma maliyetleri sürekli artmaktadır.

Hal böyleyken evimiz ve işyerlerimizde ısınma giderlerini düşürmek için adımlar atmamız gerekmektedir.

Bu adımların en başında gelen pencere yalıtımını 2005 yılından bu yana Pimapen A.Ş.’nin resmi bayisi olarak Bursa’da gerçekleştiriyoruz.