Cam Balkon sayesinde panjur ve benzer uygulamaların aksine manzaranız kapanmaz, camlar adeta görünmez bir duvar gibi evinizi ve balkonunuzu oluşabilecek ısı kayıpları, toz, yağmur ve kardan korur.

Cam Balkonların bir diğer faydası ise, binanızın dış görünümünü bozmadıkları için görüntü kirliliği oluşturmazlar. Site benzeri yerlerde bu sebeple oluşabilecek itilaflı durumları önlerler. Gönül rahatlığı ile istediğiniz balkona uygulayabilirsiniz.

Kullanılan camlar katlanabilir yapıda olduğu için, güvenlikten ödün vermeden temizliklerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Balkon ve evinizi ısı kayıplarına ve tozlara karşı korudukları gibi, aynı zamanda ses kirliliğinin çözümüne, hatta dışarıdaki kötü kokuların evinizin içine ulaşmaması için de katkıda bulunurlar.

Evler

Cam Balkonlar en çok konutlarda tercih ediliyor. Bina, daire, yazlık, müstakil ve her türlü binada Cam balkon kullanarak, balkon keyfinize keyif katabilirsiniz.

Cam Balkon fiyatları için öncelikle balkonun sağlıklı bir biçimde ölçüleri alınmalı, hayalinizdeki balkonu karşılıklı görüştükten sonra fiyatlandırılması en doğru olandır. Ücretsiz keşif olanağımızdan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak.

İş yerleri

Kafeterya, restoran, büfe gibi mekanlarınızda müşterilerinize ferah bir atmosfer sunmak için uygulayabileceğiniz en düşük maliyetli çözümlerin başında Cam Balkon gelmektedir.

Alışveriş merkezleri

Ziyaretçilerinizi AVM’lerin tek düze ortamından kurtarmak, balkon ve teras gibi yerlerde dış etkenlerden etkilenmeden hava almalarını sağlamak için siz de AVM’nizdeki işyerinize Cam Balkon yaptırabilirsiniz.

AVM’ler için özel çözümlerimiz hakkında görüşmek, sizin için neler yapabileceğimizi görmek ve bizi yakından tanımak için lütfen bizi arayın.

Cam Balkon çeşitlerimiz birinci sınıf malzeme, 8 mm. temper cam, alüminyum profil ve dayanıklı yardımcı malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Cam balkonun kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Parçaların montajını yapacak ekibin deneyimli olması kaliteyi belirleyen unsurlardan biridir.

Bizi ziyaret etmeniz halinde kullanacağımız malzemeleri görebilir, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanarak maliyet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.